Děkujeme, že nás podporujete!

Osobnosti, které sdílí naše hodnoty.

Petr Vabroušek

Sportovec, triatlet

Projekt Čistý les mi doslova mluví z duše. Před lety jsem koupil náš dům právě proto, že je hned u lesa. Trávíme v něm velké množství času s dětmi a také odběháme asi 90% našich tréninků. Les nás všechny doslova nabíjí energií. A zaslouží si aby byl čistý. Často se bohužel stane, že se domů vracíme z něčím, co tam odhodil někdo před námi. Pojďme lesy společně udržovat čisté pro všechny!
František Kop

František Kop

Hudebník a pedagog

Rád trávím volné chvíle v přírodě a stále více si uvědomuji, že bychom k ní měli zlepšit náš vztah, začít se o ni starat a střežit, aby alespoň její část zůstala zachována pro naše děti. Uvědomuji si, že je to nerovný boj, ale věřím, že aktivní přístup celé společnosti a také aktivity, jako je například projekt Čistý les můžou zásadně pomoct zastavit ničení přírody a změnit přístup lidí k tomuto problému.
Alena Mornštajnová

Alena Mornštajnová

spisovatelka a překladatelka

Jsem z města – a možná právě proto mám tolik ráda stromy, lesy, venkov. Je hezké, že se najdou lidé, kteří si nechtějí z přírody jen něco odnést, ale snaží se lesu pomoct a zbavit ho balastu, kterým ho poznamenali ti, kdo si neuvědomují, že krása lesů je pro všechny a měla by zůstat zachovaná i pro naše potomky.

Influenceři, kteří šíří naše myšlenky dál.

Kdo by v dnešní době nechtěl pomoct dobré věci a ještě k tomu, když se jedná o naše krásné lesy? Sama bydlím s rodiči pod horami a často se nám stává, že si z procházky domů přineseme i odpadky. Pro člověka, jako jsem já, je nepochopitelné, že lidé své odpadky častokrát hodí do lesa. Sama jsem se párkrát účastnila různých úklidů lesů, měst či potoků a proto jsem se rozhodla tento projekt podpořit a pomoct mu se zviditelnit.
Jan Valečka

Jan Valečka

Fotograf

V přírodě trávím velkou část svého volného času. Chodím do lesa sportovat, přemýšlet a relaxovat. Od malička jsem byl rodiči veden k lásce a respektu k přírodě. Věřím, že každý dobrý skutek, který pro přírodu uděláme se nám dříve nebo později vrátí. Právě proto jsem se rozhodl podpořit myšlenku Čistého lesa, abych tak alespoň zčásti splatil svůj dluh vůči přírodě.
Petra Kešnerová

Petra Kešnerová

Fotografka

Myšlenku a projekt Čistý les jsem se rozhodla rozšířit mezi své followers z mnoha důvodů. Les a příroda je pro mě útočištěm v jakékoliv době. S mou ženou a s naší fenečkou trávíme v lese spousty času a myslím si, že si od nás zaslouží péči, aby mohl útočiště poskytovat i dalším. Nedopusťme aby lesy byly plné odpadu. Každý může pomoci.
Michaela

Michaela

Máma fotograf

Moje rodina je jedna z těch, které žijí v turistické oblasti hned u lesa celý život. Spolu s rodiči jsem vždy pomáhala udržovat les čistý a své děti to budu učit také. Pro nás je důležité, abysme žili v čistotě , stejně tak je i důležité vysvětlovat ostatním proč. My svůj domov milujeme a rádi bysme, aby náš domov stejně milovali i hosté.

Přidejte se


Jste mediálně známá osobnost nebo influencer a jsou vám blízké naše hodnoty? Podpořte nás i vy!

Pokud Vám není lhostejné, jak jsou znečišťovány lesy a příroda a v jakém stavu je předáme dalším generacím, připojte se k našim výzvám. Kontaktujte nás pomocí tlačítka níže a domluvíme se na detailech spolupráce.

Napište nám

Můžete nás také sdílet na sociálních sítích a představit svým přátelům nebo fanouškům naše myšlenky a projekt Čistý les.
 
Sdílení obsahu

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
Summer & Myles
Envimagazín
Praha
Woodilo
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco