Sháníme automobil!


Pomozte nám vyřešit logistické zajištění našich akcí

Máme problém! Dosloužilo nám staré auto, které jsme využívali k dopravě na naše akce. Naléhavě hledáme někoho, kdo by nám pomohl získat náhradní automobil nebo prostředky na jeho nákup.

Je mnoho společensky zodpovědných firem, které podporují organizace na ochranu životního prostředí nebo udržitelný rozvoj. Pokud jste jednou z nich a naše aktivity jsou vám blízké a sympatické, mohli byste nám pomoci vyřešit náš akutní problém s pořízením automobilu.

Jednou z možností je uzavření smlouvy o poskytnutí věcného daru, jehož hodnotu si lze odečíst ze základu daně, případně sponzoringu nebo bezplatného pronájmu automobilu.

Rychlou online cestou lze zaslat finanční dar na DARUJME.CZ nebo zadat převod pěněz přímo na náš transparentní účet: 2501557367 / 2010. Ze získaných financí bychom vůz následně zakoupili.Navázaní partnerství

Jako s mnoha jinými firmami, se kterými vznikla dlouhodobá partnerství, rádi navážeme spolupráci i s Vámi. Kromě umístění loga a odkazu na webové stránky a poděkování na sociálních sítích, získáte také certifikát zodpovědné firmy podporující společensky přínosný projekt. V případě auta bychom zároveň Vaši firmu stále zviditelňovali formou tzv. moving advertisementu - pohyblivé reklamy na našich akcích a cestách (ukázkové foto níže).


Auto

Jaký vůz by se nám hodil?

Stačí nám menší automobil s nižší spotřebou, nepotřebujeme dodávku, odvoz odpadu koordinujeme s komunálními službami nebo obcemi. Jelikož jsme spolek, který se zabývá ochranou přírody a environmentálním vzděláváním, nabízela by se jako nejlepší bezemisní varianta, tedy elektromobil. Takže pokud by nám nějaký štědrý partner poskytl elektroauto, budeme nadšeni!

Druhou volbou je hybridní vůz, který můžeme stále brát jako nízkoemisní. Když bude auto trochu do terénu, jen dobře, některé lesní cesty nejsou pro městská auta příliš sjízdná. Líbí se nám např. Toyota, kterou jsme zvolili do ukázkového obrázku výše, ale samozřejmě bychom brali i jakoukoliv jinou značku.

Poslední variantou je klasický automobil se spalovacím motorem. V tomto případě, alespoň s vyšší emisní normou EURO 6 / 5. Preferovali bychom raději auto nové, ale pokud nám někdo nabídne starší s rozumným nájezdem km, budeme rádi i za to.


Předem děkujeme všem, kteří se nám ozvou!
KONTAKTY ZDE
Automobil

 

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
Summer & Myles
Envimagazín
Praha
Woodilo
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco